Další fáze postupného omezování programové nabídky pro karty Skylink CryptoWorks a Prodloužení akce “Vyměňte si starou kartu včas a získejte bonus”

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: Tento dokument je z archivu na www.wifimorava.com (+420-776-206200) . Za obsah článků jiných autorů a správnost případných informací v nich obsažených neručíme. Pokud byl znám zdroj článku, byl vždy uveden.Další fáze postupného omezování programové nabídky pro karty Skylink CryptoWorks. Skylink informuje o odpojení dalších placených programů od systémů Skylink CryptoWorks. Jedná se o programy:

Travel Channel HD
Penthouse HD
History HD
Discovery HD Showcase
Brava HDTV
Kino CS
Muzika CS
Doku CS
HBO
HBO HD
HBO Comedy
Cinemax
Hustler
Man-X

Dnes 23. 7. 2012 v odpoledních hodinách dojde k odpojení výše uvedených programů od kódovacích systémů Skylink CryptoWorks (karty série 285..., 3436..., 1976...). Toto odpojení je druhým krokem v avizovaném útlumu placené nabídky Skylink na kartách CryptoWorks. Programy budou dále dostupné již jen na kartách Irdeto a Irdeto ICE. Uživatelům starých dekódovacích karet Skylink CryptoWorks, kteří mají tyto programy aktuálně předplaceny, byly v předstihu zaslány nové dekódovací karty Irdeto ICE.

Česko-slovenská satelitní platforma Skylink informuje o prodloužení platnosti akční nabídky pro výměnu starých karet CryptoWorks. Akční nabídka Vyměňte si starou kartu včas a získejte bonus v podobě zpřístupnění všech programů Skylinku (s výjimkou program Hustler a Man-X) na první dva měsíce od data registrace nyní platí pro karty Skylink VÝMĚNA registrované do 31. 8. 2012.

Podrobné informace o akci najdete na webu Skylinku (ZDE).

Tým SkylinkuTým Skylinku