WiFi Tričko z bavlny, na kterém se objeví síla signálu 802.11b/g !!! (Wi-Fi Signal Status for You and the World!)

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: Tento dokument je z archivu na www.wifimorava.com (+420-776-206200) . Za obsah článků jiných autorů a správnost případných informací v nich obsažených neručíme. Pokud byl znám zdroj článku, byl vždy uveden.Musíte mít každou blbinku, kterou by jste chtěli zafrajeřit? Tak tento článek je určen právě pro Vás.

Výrobci chrlí různé blbinky jako třeba USB ohřívače kávy, USB svítilny k PC, USB větráčky atd. Určitě každý z nás má pocit, že občas fakt nemají co dělat. Na svět pak přicházejí rozličná udělátka typu USB ohřívač na kávu, USB větráček, nebo lampička...Firma ThinkGeek nabízí tričko, které na prsou ukazuje sílu WiFi signálu. Zjistíme tím snadno zda se nacházíte v mrtvé zóně bez signálu bezdrátu a že nemusíte Vaše přenosné zařízení s WiFi ani vytahovat.

Displej i napájení (3x AAA baterie) jsou vyjímatelné - WiFi triko tedy můžete s klidným svědomím svěřit Vaší prádelně (nebo hodit do pračky). Cena je více než překvapivá. WiFi tričko si můžete objednat za 29,99$. V přepočtu tedy zaplatíte asi 500Kč, což není tak moc, za takovou machrovinku a když si chcete zamachrovat :-)

Malý přehled trička s wifinou:

# dynamicky zobrazuje aktuální wi- fi intenzitu signálu.
# umí 802.11b nebo 802.11g
# tričko je pouze v barvě černé a je ze 100% bavlny
# bateriový modul je skrytý v malé kapse ušila uvnitř košile
# dodávka neobsahuje baterky

Dle: http://www.thinkgeek.com/tshirts/generic/991e/

Dodatek:

Frima dodává i:

Personal Embedded Equalizer (signál dle okolní intezity zvuku)

Proximity Based Geek Lovin (indikátor vzdálenosti trička od trička)