VYHLÁŠKA ze dne 7. prosince 2005 o rozsahu provozních a lokalizačních údajů .....

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: Tento dokument je z archivu na www.wifimorava.com (+420-776-206200) . Za obsah článků jiných autorů a správnost případných informací v nich obsažených neručíme. Pokud byl znám zdroj článku, byl vždy uveden.

Tento článek není veřejný - pokud jste autorem, můžete to změnit ! Nápovědu k systému naleznete zde. Pokud chcete číst články úrovně 3 (C), musíte se prvně přihlásit a musí Vám být přiděleno oprávnění pro tuto úroveň, která veřejnosti není dostupná. Texty v úrovni C-E a výše jsou jen a pouze pro admina WiFiMorava.com a nejsou dostupné veřejnosti!!! U článků v úrovni C-E se jedná o neveřejný a především technický archiv. Viditelnost článků je pouze na úrovni názvů článků (není dostupný obsah článků veřejnosti). Přístup k článku může mít pouze autor a nebo admin WiFiMorava.com . Mnohé články ve vyšších úrovních nemohou být zveřejňovány proto, protože pocházejí od autorů, kteří nedali souhlas se zveřejněním na našich www. Neveřejný archiv je zde proto, že když se řeší nějaký problém, má admin vše tzv. na jednom místě. Mnohé články v neveřejné části jsou i tzv. výcucy z různých diskuzních fór (jsou upraveny účelově jednotlivé příspěvky v jeden celek) a u nich je problém žádat každého autora o písemný souhlas tak, jak to autorský zákon vyžaduje a proto tato část nemůže být na tomto webovém sídle zveřejněna !!! Přihlášením do archivu potvrzujete, že jste se seznámil s podmínkami zde. Pro přihlášení, klikněte výše na odkaz stránka a po té vlevo vyplňte Váš přihlašovací Nick a Heslo, který jste zadali při jednorázové registraci (pokud by jste tak neučinili Váš Nick a Heslo, pro doručení aktivačního kódu na Váš e-mail by nešel do těchto polí zadat !!!). Tento článek je výhradně pro VIP ( WiFiMorava.com ). Pokud jste autorem některého z článků v úrovni C, dejte nám prosím písemné svolení e-mailem na info@vprdeli.com k zveřejnění v našem archivu. Článek by byl dostupný široké veřejnosti v úrovni B.

Zprostředkujte nám dva klienty (podmínkou je uzavřená smlouva na internet) a my Vás necháme zdarma zajezdit na brutální čtyřkolce. Tato akce platí do odvolání.
Bližší informace o této čtyřkolce jsou zde.


WiFiMorava.com ,
Váš spolehlivý partner ve světě internetu a telekomunikací ...

+420-776-206200