Novinky a horké zprávy WiFiMorava.com

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: Tento dokument je z archivu na www.wifimorava.com (+420-776-206200) . Za obsah článků jiných autorů a správnost případných informací v nich obsažených neručíme. Pokud byl znám zdroj článku, byl vždy uveden.Důležitá informace: Žádáme zákazníky, aby si změnily trvalé příkazy a posílali nám částky za služby na číslo účtu 185281098-0600 GE Money Bank. U ČSOB budeme rušit účet ke dni 1.3.2008 !!!! (Pokud platíte paušální měsíční částku za internet, uveďte to prosím ve zprávě pro příjemce. Při platbě šekem a nebo převodem z účtu uveďte Variabilní symbol číslo zákazníka, které máte uvedeno na smlouvě. Děkujeme za pochopení.)

30. 10. 2007 Důležitá informace: Žádáme zákazníky, aby si změnily trvalé příkazy a posílali nám částky za služby na číslo účtu 185281098-0600 GE Money Bank. U ČSOB budeme rušit účet ke dni 1.3.2008 !!!! (Pokud platíte paušální měsíční částku za internet, uveďte to prosím ve zprávě pro příjemce. Při platbě šekem a nebo převodem z účtu uveďte Variabilní symbol číslo zákazníka, které máte uvedeno na smlouvě. Děkujeme za pochopení.)

 

17.09.2006 V lokalitě Kojetín (okr. Přerov) došlo k výraznému navýšení konektivity a i výměnou zařízení na hlavním routeru také k výraznému zlepšení pingů a to méně jak na polovinu původních hodnot. Výrazné zlepšení pingů ocení především zákazníci, kteří využívají VoIP telefonii např. Skype.

13.08.2006 Důležitá informace: Od zítřka budou v platnosti nové Všeobecné podmínky sítě WiFiMorava.com, provozní řád WiFiMorava.com, ceník sítě WiFimorava.com - bližší informace jsou zde.

23.08.2006 O náš internet je velký zájem a pronikáme i do nových lokalit - viz mapa pokrytí bezdrátovým internetem.

19.02.2006 Doufáme, že je již konec krutých mrázů se kterými byli spojeny i některé výpadky (stránku výpadků a odstávek WiFiMorava.com). Bohužel musíme přiznat, že i nás postihly problémy s extrémním počasím. Na jaro (a to doufám, že už začalo) chystáme nejen velké upgrady HW, ale i pokrytí falších lokalit signálem bezdrátového internetu WiFiMorava.com . Jinak je nutné upozornit, že jsme především v lokalitě kojetínska posílily internet.

23.01.2006 Tož tu máme sibiriádu ... Štítná (Valašsko) -270C !!! ... ale např. Kojetín (Haná) jen -170C ... takže kdo nemusí, ať zůstane za pecí. Ten mráz je opravdu krutý a v podstatě je už téměř měsíc v kuse ... ale zákazníky i teď montujeme. Jinak novinek je hodně. Pro oživení webu jsme připravili mnoho skládaček (puzzle). Zlešili jsme na levé straně rychlé menu. Chystáme mnoho článků návodů našem skromném webu ... v archivu jsou články až do dubna !!! Dále je připraveno mnoho on-line skládaček. Jinak důležité informace a zprávy zveřejněné na našem webu a které by jste mě-li číst naleznete zde. Dále je dobré se podívat i na stránku výpadků a odstávek WiFiMorava.com (musíme se pochlubit, že vše jede jak má a to přes extrémní počasí, které poslední 3 týdny je - velké mrazy a sněžení).

V poslední době se občas stává na některých stránkách, že Vám vyhodí hlášku prohlížeč:

Bad Request
Your browser sent a request that this server could not understand.

Špatná žádost
Váš prohlížeč poslal žádost, kterému tento server nemohl rozumět.

... to není problém u nás. Především dnes zamrzá nafta v autech, zhoršují se nám pingy v rámci českého internetu (v síti WiFiMorava.com jsou pingy dobré) a v síti WiFiMorava.com do této chvíle jedou všechny APčka bezproblémově ... a doufáme, že budou. Dále připravujeme speciální e-shop na prodej sušin (ještě ladíme a testujeme - vydržať prosím). Někteří se nás ptají jak přehledně vylistovat všechny vydané články ... stačí kliknout zde.

13.01.2006 Je pátek 13náctého, takže pověrčivý lidé pozor ! Pro zájemce o internet jsme připravily rychlé navigační menu, které naleznete zde (nic moc, ale zlepšíme ho). Jinak si už asi posvítíme na P2P a notorické stahovače (běžných uživatele  jenom zajásá, protože se tím s kvalitní služby). Máme již i digitální podpis , takže důležité zprávy, pro klienty vždy podepisujeme.

21.11.2005
Připravujeme jsou již ve stavu testování přípojné body v lokalitě Kojetín (informace zde).

31.10.2005
Dále připravujeme speciální akci pro získání speciálního e-shopu Kačka, který každý nový, ale i stávající zákazník dostane při splnění určitých podmínek zdarma.

26.9.2005
Tak již máme zcela nový vzhled www stránek WiFiMorava.com a doufáme, že se Vám líbí.

20.9.2005

Připravujeme za provozu zcela nový vzhled www stránek WiFiMorava.com . Snažíme se o vytvoření stránek, které by především laikům a začátečníkům zjednodušeně popsali to, jak je výhodné se připojit k internetu WiFiMorava.com