Nápověda k systému přihlašovaní do redakčního systému WiFiMorava.com

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: Tento dokument je z archivu na www.wifimorava.com (+420-776-206200) . Za obsah článků jiných autorů a správnost případných informací v nich obsažených neručíme. Pokud byl znám zdroj článku, byl vždy uveden.Pokud nemůžete přečíst článek vyšší úrovně, počtěte si zde v helpu systému... RYCHLONÁVOD - RYCHLOKVAŠÁK - NÁPOVĚDA :-)

Jak se dostat do vyšších úrovní článků
WiFiMorava.com ( http://internet.vprdeli.com/ )

01.
Stisknete vlevo levým tlačítkem na myši
REGISTRACE
02.
Po té pravdivě vyplňte jednoduchou registraci
03.
Po kontrole údajů klikněte na zaregistrovat.
04.
Pokud je vše v pořádku a někdo před Vámi již nezadal shodné údaje v jednotlivých položkách objeví se Vám toto hlášení.
05.
Nyní na levo zadejte Vase prihlasovaci jmeno a heslo a zmáčkněte Login.
06.
Nyní se Vás prohlížeč dotáže, zda pamatovat heslo. (Zde je to na Vás zda uložit či ne ... )
07.
Nyní se na Váš e-mail zadaný při registraci odešle unikátní číselný klíč, pro možnost prohlížení ve vyšších úrovní archivu WiFiMorava.com
08.
POZOR. nyní nesmíte zavřít stránku prohlížeče. Pouze si minimalizujete okno prostřední ikonou v prvém rohu okna prohlížeče ! Pokud by jste okno zavřeli, okamžitě by jste zneplatili časově omezený číselný klíč. Pro přechod mezi oknem prohlížeče a Vašeho pošťáka lze v MS Windows použít klávesy Alt+TAB
09.
Po doručení e-mailu s předmětem Heslo na vprdeli.com (může to trvat i několik minut) zprávu otevřete okopírujte si číselný kód. Dále si prostudujte e-mail a též si povšimněte možnosti, jak od nás dostat exkluzivní e-mail neco @ vprdeli.com (´Takové e-maily se velmi dobře pamatují ).
10.
....vložte jej do pole a potvrďte tlačítkem Vlož.
11.
Nyní jste přihlášen do vyšší úrovně článků pod Vaším přihlašovacím jménem. Je zde doba přihlášení, kolik uživatelů je ve které úrovni článků a také počet článků, které si můžete přečíst a které jsou Vám dostupné po přihlášení a též celkový počet návštěvníků webu. V našem případě je dle tabulky vlevo vidět časově omezený přístup pro prohlížení článků na dobu od 01.30 do 02.20 hod.
12.
Pokud se někdy jindy budete chtít podívat na články vyšší úrovně, stačí postupovat od kroku 5 !!! Vžádném př. nemá význam se opět registrovat !
a Údaje si dobře zapamatujte! Kód z e-mailu je vždy časově omezený a unikátní pro každou úroveň viditelnosti článků. Po určitém čase (což je vidět vlevé tabulce po přihlášení) se Vaše přihlášení z neplatní a je nutné zadat opět Váš Nick a Vaše heslo proto aby jste dostali novy kód. Systém umožňuje vyhledávat ve všech článcích, ale Vám bude dostupný celý článek jen té úrovně, kterou Vám přidělil admin (u většiny registrovaných jen úroveň B ). Pokud si nevíte rady, překontrolujte si výše uvedený postup a př. nám zavolejte (SMSky rovnou mažeme !).